Zabieg depilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się epilacja laserowa w Katowicach. Dla wielu kobiet priorytetem w okresie letnim jest idealnie gładka skóra. Są różne metody na usunięcie niechcianego owłosienia.

Zalety depilacji laserowej

W tym miejscu można wymienić depilatory elektryczne, drogeryjne kremy do depilacji, maszynki oraz pasty cukrowe. Jednak wszystkie te produkty jedynie na krótki okres zapewniają efekt gładkiej skóry. Coraz więcej osób decyduje się stale usunąć owłosienie przy pomocy zabiegów z dziedziny estetycznej medycyny. Nie ulega wątpliwości, że depilacja laserowa owłosienia jest jednym z najefektywniejszych. Taka depilacja wykorzystuje wiązkę laserową do usunięcia włosków.

Energia lasera

Energię lasera pochłania barwnik w mieszkach włosowych, co prowadzi do usunięcia cebulki włosa razem z korzeniami. Moc oraz czas naświetlania dopasowuje się indywidualnie do każdego klienta, żeby depilacja była jak najbardziej efektowna. Jest to uzależnione nie tylko od koloru karnacji pacjenta, ale również stanu skóry i koloru włosów. Należy pamiętać, że całkowicie bezpieczna jest epilacja laserowa w katowicach. Laserowa depilacja zyskuje coraz szersze grono klientów, ponieważ posiada wiele zalet. Przede wszystkim można wymienić skuteczność i długotrwałość zabiegu. Dodatkowo pozwala usunąć owłosienie ze wszystkich części ciała i jest to udowodnione naukowo.

Przygotowanie do depilacji

Możesz na stale zapomnieć o użyciu maszynki do golenia przy cyklicznym stosowaniu zabiegów. Po depilacji laserowej będziesz przygotowana na każde niespodziewane wyjście. Spontaniczny wypad na biwak lub basen nie będzie już dla Ciebie problemem. Niestety depilacja laserowa może być bolesna da osób, które mają niski próg bólu. Normalną reakcją po kontakcie z laserem jest zaczerwienienie skóry po zabiegu, także nie trzeba się o to martwić. Żeby efekty były długotrwałe to zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu ciała i się opalać oraz depilować. Depilacja laserowa jest przeznaczona dla osób, które chcą bezpowrotnie pozbyć się niechcianego owłosienia.