Kalendarze książkowe, kieszonkowe i wiszące na 2023 rok

Kalendarze książkowe, kieszonkowe i wiszące na 2023 rok

Nowy rok zbliża się i wiele osób już ma zaplanowane jakieś spotkania czy wyjazdy. Ciężko jest zapamiętać wszystko i dobrze jest mieć zawsze pod ręką kalendarz, w którym można zapisać wszelkie informacje i notatki. Jaki kalendarz wybrać do domu, a jaki przyda się w pracy?

Kalendarze 2023 książkowe

Jednymi z popularniejszych są kalendarze książkowe, które można znaleźć w różnych formatach. Najczęściej mają one twardą oprawę i wyglądają bardzo elegancko. Świetnie nadają się do używania w pracy, gdyż wewnątrz jest sporo miejsca na zapisanie dodatkowych informacji na temat wyjazdu czy konferencji.

Kalendarze książkowe mają dodatkowo wewnątrz wiele tablic i tabelek, które mogą się przydać w życiu codziennym. Na końcu jest również notatnik, a na pierwszych stronach jest wgląd na rok 2022 i na 2024.

Jak wybrać kalendarz do domu?

Niewiele jest domów, w których na ścianie nie wisi kalendarz. Również bardzo często do domu wybierane są kalendarze 2023 biurkowe, które można postawić na komodzie lub w gabinecie. Wiszące kalendarze świetnie wyglądają w kuchni lub w przedpokoju. Można wybrać większy egzemplarz z ciekawymi zdjęciami lub mniejszy jedynie z datą.

Kalendarze biurkowe dostępne są w ciekawych formatach. Można wybrać większy lub mniejszy w zależności od potrzeb. Dodatkowo wiele firm oferujących kalendarze umożliwia wybranie własnych zdjęć, które znajdą się na poszczególnych kartkach. Taki kalendarz wygląda wyjątkowo i z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Kalendarze firmowe

Wiele osób pracujących w biurze nie wyobraża sobie życia bez kalendarza. Duża część firm obdarowuje swoich pracowników kalendarzami 2023 z logo firmy. Taki podarunek jest nie tylko praktyczny, ale także pozwala rozreklamować markę.

Spersonalizowane kalendarze 2023 można podarować także stałym klientom, aby zachęcić ich do ponownego skorzystania z oferty firmy. Jest to także fajny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, a z pewnością z kalendarza ucieszy się każdy.