Zabieg poprawiający wygląd skóry

Zabieg poprawiający wygląd skóry

Coraz więcej kobiet i mężczyzn odwiedza gabinety medycyny estetycznej. Dbanie o swój wygląd znacznie poprawia samopoczucie, dlatego też warto od czasu do czasu odwiedzić specjalistę, który przedstawi nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które będą odpowiednie dla konkretnego pacjenta.

Morpheus8 PRO – zabieg poprawiający wygląd skóry

Kto z nas nie marzy o pięknej, promiennej i jędrnej skórze? Taki efekt ciężko osiągnąć w wieku pięćdziesięciu czy sześćdziesięciu lat. Dlatego też z pomocą przychodzą innowacyjne zabiegi z medycyny estetycznej, dzięki którym można osiągnąć świetny wygląd.

Na topie jest obecnie zabieg stymulujący produkcję kolagenu, który dociera do najgłębszych warstw skóry i tym samym poprawia jej kondycję. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się blizn, rozstępów, cellulitu, a także trądziku. Już po kilku zabiegach zauważyć można, iż skóra jest ujędrniona, elastyczna i promienna.

Ulga dla skóry – terapia radiofrekwencją mikroigłową?

Zabieg Morpheus8 PRO jest nieinwazyjną metodą medyczną stosowaną w leczeniu wielu schorzeń skóry. Coraz częściej pacjentami gabinetów medycyny estetycznej są osoby, które od wielu lat walczą z trądzikiem. Terapia radiofrekwencji mikroigłowej jest podobna do innych form radiofrekwencji indukowanej kriogenem, takich jak terapia mikrosferami indukowanymi kriogenem, stymulacja trwałych mikrosfer indukowana kriogenicznie i kriogeniczna korekcja tkanek miękkich.

Terapia Morpheus8 PRO polega na uwalnianiu ciepła, światła i fal, które mają za zadanie stymulować naturalny proces gojenia skóry. Działa poprzez uwalnianie kolagenu i elastyny, aby pomóc organizmowi w samo regeneracji. Co więcej, mikro nakłuwanie pomaga organizmowi w naturalnej produkcji kolagenu i elastyny ​​za pomocą ciepła i fal radiowych. Ponadto terapia orpheus8 PRO jest wykorzystana do zabiegów estetycznych w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Warto dowiedzieć się o niej więcej, gdyż dzięki niej można nie tylko uzyskać piękną, zdrową skórę, ale również znacznie poprawić swoje samopoczucie i samoocenę.