Jakie są popularne metody przedłużania rzęs?

Wykonując makijaż czy to w dobrym salonie kosmetycznym, czy nawet we własnym domu, zazwyczaj wraz z makijażem wykonuje się zabiegi związane z uwydatnieniem rzęs i podkreśleniem okaz. Jest to istotny zabieg, gdyż oczy zwracają na siebie uwagę znacznie szybciej niż pozostałe części twarzy i bez znaczenia, czy wykonuje się profesjonalny zabieg makijażu w salonie, czy domowy, bacznie należy przestrzegać kilku kroków prawidłowego malowania się opisanych na http://www.igu.org.pl/jak-latwo-zrobic-makijaz-prosta-instrukcja-w-kilku-krokach/. Można dojść, do słusznych wniosków, że wygląd oczu jest bardzo istotny, jeśli chodzi o atrakcyjność danej osoby, a osiągnąć ten stan na dłużej i bez dodatkowego wysiłku, można stosując sprawdzone sztuczki, jak metody przedłużanie rzęs.

Jakie są popularne metody przedłużania rzęs?

O tym, że istnieje wiele metod przedłużania rzęs, wie mnóstwo kobiet, ale tak naprawdę największą popularność zdobyło 5 zabiegów. Chodzi o metody:

  • 1:1,
  • 2D,
  • 3D,
  • metoda mieszana,
  • metoda Blink & Go.

Każda z tych metod różni się sposobem wydłużania i pogrubiania rzęs, aby wyeksponować kształt oczu i ich barwę. W tych metodach przykleja się do naturalnych kobiecych rzęs, rzęsy sztuczne albo naturalne.

W metodzie 1:1 jest to jeden doklejony włos do każdej rzęsy i w zależności od wymaganej długości, tak długie rzęsy się dokleja.

Metoda 3D wykorzystuje w zasadzie tylko naturalne i delikatne rzęsy z futra norek, choć mogą być to również rzęsy sztuczne. Jednakże naturalne prócz wymaganej długości, są grubsze, dlatego tak stylizowane kobiece rzęsy stają się objętościowo pełniejsze. Metoda 3D to po prostu 3 rzęsy doklejane do jednej, metoda mieszana skupia zalety poprzednich i stosuje się ją w zależności od stanu rzęs naturalnych albo budowy oczu.

Metoda Blink & Go to ekspresowe naklejenie i przedłużenie rzęs, które stosuje się na specjalne okazje.

Co można osiągnąć, przedłużając rzęsy?

Dosyć często się zdarza, że wiele kobiet decyduje się na przedłużenie oraz zwiększenie objętości rzęs, tak więc te, które decydują się na przedłużone rzęsy w Warszawie, to osoby, których własne rzęsy są krótkie, łamliwe, zbyt cienkie lub zbyt rzadkie. Takie osoby jedyną nadzieję mają w zabiegu przedłużania i jeśli mają taką potrzebę, również pogrubiania swoich rzęs.

Zyskują przy tym bardzo wiele, gdyż mężczyźni z reguły największą uwagę zwracają właśnie na damskie oczy. Dlatego, jako że jest to część ciała, na którą najpierw się patrzy, oczy powinny w każdym momencie demonstrować kobiecą atrakcyjność. Dopiero w drugiej kolejności należy zadbać o wygląd reszty ciała.