Jakie części ciała można poddać zabiegowi laserowego zamykania naczynek?

Jakie części ciała można poddać zabiegowi laserowego zamykania naczynek?

Rozszerzone naczynia krwionośne, naczyniaki czy rubinowe punkty mogą być poważnym problemem skórnym. Wie o tym każdy, kto się z nimi boryka. Zmiany tego typu mogą występować właściwie na całym ciele. Czy mogą też być usuwane z każdej jego części? Jaka skóra najlepiej znosi przeprowadzenie zabiegu?

Twarz, szyja i dekolt

Najczęściej zabiegowi opisanemu na www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ poddawana jest skóra twarzy, szyi i dekoltu. Jak łatwo się domyślić, to właśnie na niej wszelkie zmiany są najbardziej widoczne, a co za tym idzie – uciążliwe. Można ukrywać je pod makijażem, ale nie zawsze udaje się to zrobić idealnie. Oczywiście zajmuje to też sporo czasu.Dlatego zdecydowanie wygodniej niż ukrywać zmiany, jest po prostu się ich pozbyć i zapomnieć o kłopocie. Naczynka najczęściej pojawiają się na nosie lub policzkach. Bardzo rzadko są na czole lub żuchwie, więc zwykle nie ma powodu, by przeprowadzać na nich zabieg.Warto też podkreślić, że w razie potrzeby możliwe jest zamykanie pojedynczych naczynek. Z tego powodu, jeśli martwi Cię jedno konkretne rozszerzone naczynko i nie możesz uwolnić się od myśli, że jest ono bardzo widoczne, to możesz poddać się zabiegowi, który będzie miał na celu usunięcie właśnie jego. Wcale nie musisz zwlekać i czekać, aż na Twojej skórze pojawi się więcej zmian.

Uda i łydki

Kolejną częścią ciała, na której często pojawiają się naczyniaki i rozszerzone naczynka krwionośne są nogi. To właśnie na nich skóra jest dość cienka i delikatna, co sprawia, że naczynia krwionośne pod nią mogą być dobrze widoczne. Z racji tego, że krew z nóg w kierunku serca jest transportowana w kierunku odwrotnym do siły grawitacji, to pojawianie się takich zmian jest czymś w pełni naturalnym i powszechnym. Dla niektórych osób ich obecność może jednak być dużą przeszkodą w codziennym życiu. Naczyniaki mogą zniechęcać do wkładania szortów czy kostiumów kąpielowych. Krótki i skuteczny zabieg może jednak pozwolić na to, by o nich zapomnieć i nigdy więcej nie wracać do tematu.